...jest pusty

0 szt. 0,00 zł
Strona głównaGry BitewneArt of TacticWorld War IISkala 1:100
Filtry
Cena
Producent
Zvezda

Skala 1:100

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Wyświetlanie od 1 do 20 (z 54 pozycji) Stron:  1  2  3  Następna >> 

Kolejne konflikty zbrojne, a także postęp technologiczny przynosiły światu coraz to nowe rozwiązania. Zamiast mieczy zaczęto wykorzystywać strzelby, a później karabiny. Armaty zostały zastąpione granatami i minami, a siłę żywych koni, zamieniono na konie mechaniczne, mieszczącą się w silnikach samochodów, a także i ostatecznie czołgów, które po raz pierwszy zostały wykorzystane w 1916 roku. Od tego momentu zmieniły się wszystkie plany taktyczne bitew zarówno w trakcie trwania pierwszej, jak i drugiej wojny światowej, ponieważ na polu walki pojawił się nowy wróg – odporny na różnego rodzaju ostrzeliwania z broni.

Modele do sklejania pojazdów z czasów II wojny światowej

W asortymencie naszego sklepu internetowego znalazły się modele do sklejania i pomalowania różnych pojazdów militarnych, które były wykorzystywane w latach 1939 – 1945. To zarówno czołgi, jak i ciężarówki, przewożące w latach wojennych żołnierzy. Co warto również zauważyć, oferowane produkty przedstawiają maszyny i Aliantów, i Państw Osi. W związku z tym znajdziesz na naszej stronie internetowej takie maszyny, jak Opel Blitz, Hanomag czy też czołgi T-34, Matylda MK I, M4A2 Sherman, PzKpfw III lub IS-3. Wszystkie te modele do sklejania zostały wykonane w skali 1:100, a więc będą osiągały w zależności od modelu do około 10 cm.

Czołgi, ciężarówki i pojazdy przeciwpancerne – modele do sklejania

Wszystkie oferowane przez nas artykuły pochodzą od znanego i renomowanego producenta Zvezda. Proponowane modele do sklejania w skali 1:100 wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie zostało wcześniej pomalowane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prawdziwi kolekcjonerzy czerpią ogromną satysfakcję z nakładania kolorów na nawet najmniejsze elementy. Złożony pojazd mechaniczny z czasów II wojny światowej znakomicie będzie prezentował się wśród akcesoriów bitewnych i scenerii z lat 1939 – 1945 również dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Jeśli więc w Twojej kolekcji brakuje czołgu czy też ciężarówki z czasów, kiedy u władzy w III Rzeszy był Adolf Hitler, to w naszym sklepie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Skala 1:100
Kontakt

Tel: 505 373 777

pn-pt w godz 09:00-17:00

Email: sklep@zarpa.pl

Hobby Market

ul. Poziomkowa 7A

63-100 Mechlin

Akceptuję
Akceptuję