...jest pusty

0 szt. 0,00 zł
Strona głównaFigurki Historyczne
Filtry
Cena

Figurki Historyczne

Praktycznie od samego początku istnienia ludzkości dochodziło do konfliktów zbrojnych. Na przestrzeni wieków zmieniały się bronie, którymi posługiwali się wojownicy, jednak cele zazwyczaj były takie same – podbicie ziemi wroga i wzbogacenie się. Niektóre armie zapisały się szczególnie mocno na kartach historii dzięki swojej waleczności, nietypowemu wyglądowi czy liczbie odniesionych zwycięstw. Nic więc dziwnego, że istnieje grono osób, które jest na tyle zafascynowane przeszłością, że odtwarza poszczególne bitwy w zaciszu swojego domu za pomocą realistycznych figurek wojowników. Dlatego też na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór modeli żołnierzy z różnych okresów dziejów świata od starożytności aż po współczesność.

Dla ułatwienia utworzyliśmy dla każdej epoki oddzielną kategorię, w której znajdziesz miniatury wojowników w kilku skalach. Pozwoli to na lepsze dopasowanie figurek historycznych do wielkości pola bitewnego czy pozostałych modeli. np: w zakładce związanej ze starożytnością znaleźli się m.in. rzymscy legioniści, macedońska kawaleria oraz spartanie. Oprócz tego w naszym sklepie internetowym wyposażysz się w celtyckie oraz greckie wojska, a nawet i słonie! Proponujemy produkty nawiązujące do różnych wieków z danej epoki m.in. figurki kolekcjonerskie historyczne z czasów V, IV czy też I w. p.n.e. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do danej bitwy.

Oprócz żołnierzy posiadamy w ofercie różnego rodzaju bronie, pojazdy a także akcesoria pola bitwy w postaci ruin oraz elementy scenerii które urozmaicą Twoje pole bitwy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Kontakt

Tel: 505 373 777

pn-pt w godz 09:00-17:00

Email: sklep@zarpa.pl

Hobby Market

ul. Poziomkowa 7A

63-100 Mechlin

Akceptuję
Akceptuję