...jest pusty

0 szt. 0,00 zł
Strona głównaFigurki FantasyElfy
Filtry
Cena

Elfy

Niektóre kultury posiadają swoje mitologie, w których występują pradawni bogowie czy też wojownicy. Toczyli oni heroiczne walki przeciwko sobie czy też złym wrogom, by pokazać, że dobro zwycięży. Najczęściej to oni byli głównymi bohaterami historii, jednak nie można zapominać o postaciach drugoplanowych, czyli m.in. o elfach. Pojawiają się one często, chociażby w mitologii nordyckiej w postaci bożków płodności. Z czasem w innych dziełach można było zauważyć ewoluowanie ich cech i uznanie ich za chochliki czy duszki leśne. Stały się one niezwykle popularnym motywem, wykorzystywanym w różnych książkach, filmach czy też grach komputerowych. Wraz z rozpowszechnieniem ich w twórczości przez wielu artystów, często ich charakterystyka różniła się od tej z mitologii, dostosowując je tym samym do fabuły danego dzieła.

Elfy – figurki dla miłośników książek i gier komputerowych


Wzrost popularności elfów dzięki dziełom m.in. J.R.R. Tolkiena czy Andrzeja Sapkowskiego sprawił, że wielu fanów świata fantasy zaczęło kolekcjonować również figurki i tych stworzeń. Oczywiście niezwykle duży wpływ na pojawienie się małych modeli, miał świat gier komputerowych. Tibia, WarCraft, The Elder Scrolls czy Warhammer cieszą się niezwykłą popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i wśród starszych osób, które doskonale odnajdują się w świecie fantasy. Dlatego też nie może dziwić fakt, że Ścibor Teleszyński zdecydował się na tworzenie modeli tych stworzeń o wielkości 28 mm. Dopracowane w każdym detalu zachwycą nawet najbardziej wymagających fanów figurek.

Figurki elfów do samodzielnego malowania

Nasz sklep internetowy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników świata fantasy. Proponujemy szeroki wybór figurek elfów – zarówno magów, jak i wysokich oraz leśnych stworzeń. Co więcej, posiadamy modele, które z pewnością przypadną do gustu fanom, chociażby gry Warhammer, oferując postaci z fabuły. To, na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że wszystkie produkty te należy samemu pomalować, co przyniesie wiele frajdy prawdziwym miłośnikom świata fantasy. Na naszej stronie można również znaleźć odpowiednie farby i kleje, pomocne w tym procesie.
Elfy
Kontakt

Tel: 505 373 777

pn-pt w godz 09:00-17:00

Email: sklep@zarpa.pl

Hobby Market

ul. Poziomkowa 7A

63-100 Mechlin

Akceptuję
Akceptuję