...jest pusty

0 szt. 0,00 zł
Strona głównaChemia modelarska
Filtry
Cena

Chemia modelarska

Zakup brakujących figurek do kolekcji to tylko połowa sukcesu. Największym wyzwaniem, a dla niektórych największą atrakcją, jest malowanie i ozdabianie nowych elementów. To czasochłonne, ale także i niezwykle satysfakcjonujące zajęcie, dlatego też warto postawić na produkty, które swoją jakością zachwycą nawet najbardziej wymagającego pasjonata. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór chemii modelarskiej, która będzie niezwykle pomocna zarówno przy tworzeniu figurek, jak i odpowiedniej scenerii, w której będą mieli znaleźć się wszyscy bohaterowie.

Farby do figurek

Oferujemy wysokiej jakości farby modelarskie w różnych rodzajach i kolorach. Dzięki temu bez problemu odwzorujesz kolory postaci zgodnie z tym, jak wyglądały w grze komputerowej, filmie czy komiksie. Oferujemy chemię takich marek, jak Vallejo, AMMO by Mig Jimenez czy też Humbrol. W zależności od firmy posiadamy farby zarówno do standardowego użytku ręcznego, jak i do aerografu również w metalicznych odcieniach, które podkreślą charakter danej postaci.

Dodatkowo proponujemy opóźniacze do farb modelarskich akrylowych, które pozwolą na wydłużenie czasu zaschnięcia.

Przydatne mogą okazać się także różnego rodzaju rozcieńczalniki, za pomocą których można m.in. umyć narzędzia po wykonanej pracy.

Kleje jako budulec figurek

Oczywiście nie można zapomnieć również o klejach, które są budulcem każdej figurki. W tym przypadku warto wybrać chemię najwyższej jakości, aby nie doszło do uszkodzenia bohatera czy też scenerii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jej szeroki wybór. Bez problemu dobierzesz odpowiednią gęstość, a także rodzaj aplikatora – z pędzelkiem lub igłą.

Chemia modelarska w sklepie Zarpa.pl


Tworzenie figurek nie może odbywać się bez użycia podkładu, lakieru bezbarwnego, płynu do kalkomanii, wosku czy też różnego rodzaju pigmentów i produktów maskujących. Nasz sklep modelarski zapewni Ci wszystkie artykuły, które są niezbędne przy tworzeniu scenerii i figurek zarówno ze świata fantasy, sci-fi, jak i z czasów II wojny światowej.

Kontakt

Tel: 505 373 777

pn-pt w godz 09:00-17:00

Email: sklep@zarpa.pl

Hobby Market

ul. Poziomkowa 7A

63-100 Mechlin

Akceptuję
Akceptuję